Karrier

ÉPÍTŐMÉRNÖK

Fiatalos, dinamikusan fejlődő mérnöki irodánkba, folyamatosan bővülő feladataink ellátásához keressük új infrastruktúra-építőmérnök kollegánkat.

Főbb feladatok:

  • Út- és vízépítési projektekhez kapcsolódó tervezési feladatok ellátása a hatályos jogszabályoknak, műszaki előírásoknak megfelelően
  • Utak, parkolók és egyéb közlekedési létesítmények tervezése
  • Ivóvíz- és szennyvízhálózatok tervezése
  • Csapadékvíz-elvezető rendszerek, vízrendezési tervek elkészítése

Elvárások, szakmai követelmények:

  • Építőmérnök végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes alapismeretek (MS Office)
  • Precizitás és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem
  • Kreatív, problémamegoldó gondolkodás
  • 3D alapú tervezés iránti elkötelezettség
  • AutoCAD alapfunkciók felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Okleveles építőmérnök végzettség
  • AutoDesk Civil 3D, vagy Bentley OpenRoads ismerete
  • Legalább 2 év tervezési tapasztalat
  • KÉ‐K és/vagy VZ‐TEL tervezői jogosultság
  • tervezési előírások (pl. útügyi műszaki előírások) ismerete
  • G yakorlati tapasztalat a megtervezett szerkezetek kivitelezhetőségének és költségvonzatainak ismertében
  • BIM szemlélet, idegennyelv-ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, támogató irodai légkör
  • Változatos feladatok, jelenlét a kivitelezés időszakában is
  • Tervezői szabadság, fejlődési lehetőség, szakmai képzések
  • Kutatási lehetőség cégünk K+F+I pályázatának keretében

Jelentkezését az info[at]moriarty[dot]hu e-mail címre várjuk!